70 letitá baba jaga .

Volala mi zákaznice že má rozbiy počítač a že ho chce spravit doma .
Říkám ok a jedu . Přijedu k ní a taží se co tím je ??
Odpověď : Nábídku start mám nahoře nejde mi Skype a cestovní kancelář mi poslala smlouvu na pobyt ve Španelsku a počítač mi ukazuje staré datum smlouvy to zloňska a jakto že nemuže najít položku obnovení systému když na starém počítači ji tam měla a všechno si opravila sama . Prý není hloupá že se naučila na počítači sama a že jí je 70 desát . Jo a že to mám opravit rychle a kdoví cosi a zasypala mne ještě tisícem dalších otázek .

Tak jsem řekl Stop! budem vše řešit po pořadě . Lezu do ovladacích panelu na položku obnovení a vracím počítač zpet . Na čtyřjádru to jde rychle ( před rokem sem ji dělal počítač )
Ták nabídku start máme zpět , a jaký je další problém ? No stou smlouvou z té cestovní kanceláře .
Jde do mnejlové shránky a ukazuje mi mejl :. stahuji přílohu a koukám mejl z minulého týdne ale příloha z minulého roku . Odpovídám ji ale oni vám poslali opravdu starou smlouvu z loňska .

NE NE NE řve na mne BABA JAGA Ten počtač je rozbitý !!!! Ale oni vám poslaly špatnou přílohu to není počítačem . Po nějaké chvíly kdy jesem ji vysvětloval že to není počítačem z ní vypaldo že tam mnela náhled , táži se jestli nechce zaločit ůčet od googlu že tam, nahledy jsou také odpoveď že je jí to jedno . Vytvářim nový ůčet u google nastavuji stažení z mejlu centrum a náhledy najedou fungují .
Jéééé to jsen chtěla dívá se na poštu a opravdu konečne zjištuje že jí poslali starou smlouvu .

Mne padá kámen ze srdce a krevní tlak mi pomalu klesá , vy máte sní trpělivost povídá mi její mnažel já už bych na ní řval …
BABA volá na cestovku a pochvíly telefonování ji konečne posílají správnou smlouvu .

Ták tak jdeme na Skype . Co stím máte ??? No nejde mikrofon odšupuji bednu a koukám že aktivní bedny jsou zastčene do vtupu na mikrofon a mikrofon nikde . Táži se co to má znamenat ???
No repráky jdou požít jako mikrofon …. Odpovídám že to se večer koukala na špionážní film ne ???
Přesvedčuje mne žejí to na starém počítači takhle fungovalo můj krevní tlak se opět zvyšuje .
Ukazuju jí že v nastavení Skajpu mikrofon není vydět protože tam není připojen na to mi BABA odpoví že tam mám připojit ty repráky … Ale to paní nejde takhle to nefunguje říkám ja .
No ale já mněla mirofon na web kameře … No toje možně ale ted tady web kameru nemáte protože ta stará už nemněla ovladače na win8.1 . NE NE NE huláká na mne BABA jaga . ono to chodilo .
To už jsem nevyržel a zařval jsem že bez toho mikrofonu to nedám dohromady . BABA jaga zaplula do špajzu a po chvilce hledání se mni na stůl připlul krásný stolní mikofon …
Po zaplacení jsem byl moc rád že odjíždím …

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "70 letitá baba jaga ."

Zanechte komentář