Agresor

Příjemný mrazivý podvečer. Padla a rozhodl jsem se napsat asi poslední příspěvek v tomto roce. Dnes to bude jednom pánovi, co si myslí, že mu patří svět a možná i celý vesmír.

Koupil si u nás přes jednoho člověka jeden netbook. Jak jistě všichni víme, toto zařízení není děláno na hry a podobné věci. Nicméně dotyčný na tom hrál asi nějakou osekanou verzi závodní hry a upekl grafiku. Donesl to sem, že ať to opravíme. Danou značku neopravujeme, tak se to posílalo do autorizovaného servisu. Z tama to došlo asi za dva týdny s vyměněným boardem a zákazník si to donesl domů. Za asi týden došel, že to nejde pustit. Ale jakým stylem to pronesl, to už jde za veškeré hranice slušného chování. Hned ve dveřích řval, že chce mluvit s nadřízeným, že jsme neschopní, že si z něho děláme srandu a tak podobně. Nehledě na to, že tu byli další zákazníci, kteří nevěřícně kroutili hlavou a nechápali. Snažil jsem se dotyčného i s kolegou uklidnit, nicméně pořád se dotazoval na nadřízeného a opakoval zřejmě jeho dosti používané fráze. No nic, dal jsem mu číslo na nadřízeného a mu jsem vysvětlil, že to my neopravujeme zde na místě, ale že se to posílá na autorizovaný servis. To ho jakž takž uklidnilo, domluvili jsme si to, že mu pošlu na mail informace kde se to servisuje, protože se domáhal telefonu na konkrétní osobu.

Druhý den ráno jsem byl v práci asi pět minut a pán se vřítil do dveří, že to takto nenechá. Musím uznat, že se ve mě bouřily všechny nervy a měl jsem co dělat se udržet na druhé straně pracovního stolu. Opět jsme prý neschopní servisáci, slibotechny, že si na nás bude stěžovat. Důvod – nedošel mu mail, který jsem chtěl poslat asi do deseti minut. Bohužel mě předběhl a už si to nenechal vůbec vysvětlit. Několikrát jsem ho upozornil, že takovým tónem se mnou nebude mluvit. Až jsem vstal od stolu a řekl mu, že si neměl vybírat takový šunt, když na tom chce hrát hry, tak už to vypadalo na regulérní fight. Okamžitě volal nadřízenému i majiteli firmy aniž by se snažil pochopit nebo si nechat vysvětlit situaci. Tento pán u mě absolutně skončil. Nejenže se chová jako buran a dělá ze sebe pána světa, tak nás špiní po okolí, jak jsme neschopná firma a konkrétně jmenuje.

Vzhledem k tomu, že nejsem majitelem firmy, ale pouze řadový zaměstnanec, musím držet hubu i krok. Člověk se snaží mu vyhovět a místo toho dostane takovou nadílku.

Mějte aspoň vy pohodové svátky a úspěšný vstup do nového roku.

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Agresor"

Zanechte komentář