BLOG: Kámoš mi prodá trochu poškozenej iPHONE!!!

Dneska mi volal známý: „Čau, heleď dojedu za tebou do práce a mrkneš se mi na jeden iPhone, ten novější, víš kterej, ten GS, jo? Kámoš mi ho prodá, je jenom trochu poškozenej asi křuplej display, prej ho nechal na autě a rozjel se…“

No abych řekl pravdu tak jsem čekal cokoliv, ale to co donesl tak opravdu ne.

Prý mu to nechá za dva litry, možná za patnáctset. Tak iPhone měl křuplej display i digitizer (to jsem si říkal OK) a když jsem jej měl rozdělat tak první podezření, že je něco v nepořádku bylo, když chyběly šroubky. Rozdělám ho a málem mě křísili. Doslova dojebaný flex kabely, poškrábaná základní deska od šroubováku, pozpřeházený šroubky a kryt zvenku uloupanej jak se do toho někdo pokoušel dostat snad plochým šroubovákem. Sečteno podtrženo, jenom na dílech v nákupu cca 4500 Kč a to ještě není vůbec jistý, protože jsem netestoval samotnou desku.

Jo a vlastně ještě to vůbec nebyl 3GS, ale jen 3G. Tak jsem známého nainstuoval, že pokud ta základovka vůbec jede, tak to má cenu možná 500.

Je jasný, že to byla prostě bouda a snažil se mu někdo prodat nefunkční, podomácku opravovanej iPhone 3G a prý ještě do telefonu mu tvrdil, že ho nikdo nerozdělával. Škoda, že se známej nasral a hned odešel to mrsknout svému „kámošovi“ na stůl ať si s tím (dle jeho slov v telefonátu) zrcátkem vytře…. ….oči 😀 jinak bych udělal pár fotek…snad příště.

Užijte si víkend…

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "BLOG: Kámoš mi prodá trochu poškozenej iPHONE!!!"

Zanechte komentář