BLOG: Mediální okurková sezóna – iPHONE 4

Nejprve chci představit novou rubriku BLOG. Můžete do ní psát jekékoliv poznatky, připomínky a vaše postřehy alespoň z oblasti blízké IT, ať už té profesionální či amatérské. Jen při psaní nového „zápisku“=blogpostu vložte před název článku BLOG a zařaďte jej do rubriky BLOG.

Již jste mohli číst o novém iPhone 4 od společnosti Apple Inc. dost článků. O tom jak je skvělý, ale většinou o tom jaké má problémy.

Jsem uživtel produktů Apple, ale nejsem nějakej zarytej fanboy (ovce 🙂 ) takže si udělejte názor sami.

Když vyletěla na netu zpráva, že je iP dodáván s vadným displayem tak mě to nechávalo chladným. Jen si vemte kolik firem má problémy s komponentami, ať už v mobilní sféře tak i v jakékoliv jiné. Například dneska mi volal známej, že nedojede, protože ho informovali, že v jeho BMW X5 je nějakej problém a musejí ho opravit(nějakej problém se softem 🙂 – třeba záplata v GPS softu jinak by mu někdo mohl čórnout auto hackem přes BT 😀 ). No to by stačilo…

Informacím, že má problém s anténou jsem se věnoval trochu více. Vždy jsem si udělal vlastní názor, ale stále mě to nechávalo chladným. Ale když těch článků začalo být mnoho, napadlo mě (už jsem to psal v nějakým komentáři), že by se to dalo testnout na jinejch telefonech, jestli s tím nemají problémy. A co se nestalo. (upozorňuju, že ten test jsme dělali ještě dříve než to zveřejnil Apple) Samozřejmě 10 z 10 telefonů mělo při „deathgripu“ problém. Ale je to jasný, že když zastíníte anténu tak je signál špatný. Jen si vzpomeňte na doby kdy jste měli třeba „tranďák“ a dotkli jste se antény (ta sice funguje v mnohem nižším pásmu, ale jen pro představu)

Testovali jsme iPHONE 3G, iPHONE 3GS, SE K750i, SE K550i, NOKIA N51, NOKIA N90, SAMSUNG P310, HTC G1, HTC Desire a iPAQ (už nevím kterej model). A nikdy se neřešil u těchto modelů problém s anténou…

A proč to píšu, jen aby jste si udělali vlastní názor na zajímavé recenze a články o problémech. Každej dělá chyby, každej má někdy problém se svým produktem ani Apple není neomylný. Akorát je okurková sezóna a redakce se těchto věcí chytají častěji než třeba před koncem roku.

Pro argumenty v komentářích proč Apple teda dává bumper zdarma, tak jen můj osobní názor je, že aby zavřel hubu všetečným rejpálkům.

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "BLOG: Mediální okurková sezóna – iPHONE 4"

Zanechte komentář