Brigádník v Giga sportu (to sem nepatří, ale…)

Tento web je zameřen na ukázání demence nakupujících, ale co takhle se na to kouknout z druhého pohledu? Z pohledu nakupujícího? Většina věcí, které tu zatím byly zveřejněny asi ani pochopení zákazníka nepotřebují. 🙂  Přesto to, co se mně osobně stalo v Giga sportu na na Černém Mostě, podle mě nezná mezí.

Začínal sem hrát badminton a nevěděl sem o něm nic. Proto i výběr rakety pro mě byl težkým oříškem. Nicméně asi po 10 minutovém čumění na celkem široký výběr raket, sem si uvědomil, že sám asi nic nevymyslim. O regál vedle byl opřený nějaký brigádník ve věku cca 16- 17 let. Přišel sem teda k němu a pozdravil ho. Chlapec asi jedl čerstvé citrony, protože tak kyselej obličej člověku dokáže zkazit náladu. Vysvětlil jsem mu moji situaci a očekával, že se chopí iniciativy a začne něco vysvětlovat. Bohužel následovalo trapné ticho… Tak jsem se doptal: „Tak jaký je rozdíl mezi raketou za 3000 a touhle za 500?“ Po chvilce asi dost namáhavého přemýšlení se mi dostala odpověd, kterou bych nečekal. „Žádný“ Opět jsme chvilku na sebe koukali, já nevěděl, jestli si ze mě nedělá třeba prdel.

„Chcete říct, že mezi raketou za 3000 a 500 není žádný rozdíl?“

„No, jenom v ceně.“

„Takže tyto rakety se od sebe v ničem neliší, jenom v tom že ta druhá je 6x dražší.“

„No“

„Aha,“ myslel sem si o něm svý. Stejně sem se doptal: „Vy tu nemáte vystavený futrály na ty rakety. To si ho musim dokoupit?“

-nyní už to byla chvíle ticha

„Obaly, pouzdra, já nevim, čemu nerozumíte.“

„Jo obaly, ty dostanete k reaketě“

no hurá! aspon něco sem se dozvěděl. Vzal sem nejlevnější raketu (stejně začátečníkovi tu musí být jedno) a odešel (samozřejmě se zaplacením =P)

Jinak chápu, že nikdo neni vševědoucí, že všichni prostě nemůžou znát všechno, přesto mohl někoho zavolat, aby mi pomohl.

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Brigádník v Giga sportu (to sem nepatří, ale…)"

Zanechte komentář