Česká Pošta – „cvak cvak – NIC“

Včera jsem si byl vyzvednout balíček na poště a s mou smůlou byly otevřeny jen dvě přepážky. Na jedné ženská posílala 36 dopisů a na druhé se „rozbil“ počítač.

Pracovnice pošty nejdřív zařvala „Ježišišmarjá zase je to pokažený….“ a pak začala detekovat chybu.  Nejdřív kontrola zapojení napájecího kabelu monitoru – zašmrdláním :). U toho si shodila informační tabulku, která informuje zákazníka kolik má platit. Poté shodila i takovej ten komunikátor, kterej tam mají akorát na okrasu.

A pak přišlo to nejlepší.

Začala zapínat monitor cvak cvak – NIC. Cvak cvak – NIC. Cvak cvak – NIC. Cvak cvak – NIC.  No takhle u toho stála asi tři minuty.

Pak odešla s tím, že musí zavolat technika.

To už jsem přešel ze stavu „přetečou mi asi nervy“ do stavu „klíd, Tome to chce klid“.

Po dalších dvou minutách došel technik, mrknul na ten kompl ani nic nevyzkoušel a řekl, že je asi vypálenej zdroj, že kompl bude muset jít na opravu, ať zavře přepážku. Podotýkám bylo 18hodin a pošta plná k prasknutí.

Čekám stále.

Nikdo nezkusil ani zapnout kompll natož aby si nějak ověřili, že do něj jde šťáva.

Držím hubu a stále čekám.

Pak šla kolem postarší pracovnice pošty, mrkla na počítač a začala šuškanda. No tak ta co seděla u počítače tak si nějakým záhadným způsobem vypojila kabel od komplu a ouha to byl asi ten problém. Teď už došel ten technik s výrazem „jasnačka jen jsem se chtěl zase flákat….“, zapojil kompl do zásuvky a ono to fungovalo. Jupíííí 😀

Přemýšlel jsem, že jsem jim měl možná hodit do placu pár rad, ale když jsem to jednou udělal v bance, tak se na mě baba za přepážkou dívala jak na kreténa a asi teroristu nebo nevím, tak od té doby raději neradím…

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Česká Pošta – „cvak cvak – NIC“"

Zanechte komentář