Chytrák II. aneb poškrábané obaly

Je to sice starší věc a stala se kolegovi se kterým jsem se střídal při prodeji.

Klasika, den v práci jako každej jinej, ale vždycky ho musí nějakej kretén zkazit.
Do krámu si to našinul borec v šusťákovce, brejličky a myslím, že značkový boty Prestige. Že by potřeboval koupit klasický obaly na CD, 10 kusů.

Kolega mu ochotně z krabice vytáhl 10 obalů a myslím, že se prodávaly za 4Kč/kus. A pak to začalo. Borec začal brát jeden obal za druhým a každej proskoumával asi 2 minuty!!! Dle mého když něco budu hledat a zvlášť na takové pitomosti jako je CD obal nezabere mi to víc jak 10 sekund na obal. No to je jedno, takže borec jak je prohlížel tak je rovnou třídil. To už kolega asi u čtvrtého obalu nevydržel a zeptal se zákazníka jestli je nějaký problém a borec na to „nóóó, ještě moment“…. ?!

Opravdu asi po dvaceti minutách a obsloužení dalších deseti zákazníků borec řekl „tááák pane, tady ty čtyři obaly jsou dobrý, ale těch šest je strašně poškrábaných!“. Kolega nevěřícně koukal, ale řekl si no je to zákazník tak dobře. Vzal těch šet a zjistil, že poškrábaný jsou pouze dva. A začala debata:

K: Pane, ty dva obaly jsem Vám vyměnil, ale ty čtyři jsou v pořádku.
Z: Ne ne pane já se na ně dívám a vidíte? Tady je škrábanec!
K: Moment, no tak bohužel ale nic nevidím. (kolega má oči v pořádku)
Z: Tady vidíte to, vždyť je to široký jako vlas, to musíte vidět.
K: No nevidím, ale ty obaly Vám vyměním. (vzal všech těch šest dal je bokem a vyndal před borcem nové obaly z nové krabice)
K: (kolega je trochu flegmatik) Tak tady pane máte úplně nový z ještě neotevřený bedny. Tak to neřešte né? Každej bude asi trošku odřenej díky dopravě…
Z: Tak já se na ně podívám, já když kupuju obaly tak chci mít jen ty nepoškrábaný. Doma je mám všechny nepoškrábaný.

A začalo to znova…
Zase prohlížení, zase kecy ohledně dalších škrábanců a to už byl borec drzej jak stará Blažková a kolega nevěděl co říct, tak mu zase řekl: „Neřešte to né? Vždyť to jsou jen obaly.“
No prostě to dopadlo tak, že po40minutách kupování 10obalů na CD byl kolega dost znechucenej, borec nasranej, zaplatil 16Kč a odnesl si pouze ty čtyři obaly se slovy: „to je ale ochota…“.

Schválně až jsem došel do práce po vyslechnutí téhle jobovky vzal „poškrábané“ obaly a jal jsem se to zčeknout. No samozřejmě, že jsem nic neviděl, ale při prozkoumání pod lupou jsem tam fakt našel škrábance. Takže je docela možný, že borec nemě dioprický brýle, ale mikroskopy a pak tam něco mohl najít, ale strávit v obchodě skoro hodinu jen výběrem obalů na cdčka, to je masakr…

I tací jsou…, bohužel… 😉

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Chytrák II. aneb poškrábané obaly"

Zanechte komentář