ČOKOLÁDY ÚTOČÍ DEJTE SI POZOR!

Dneska dopoledne došel zákazník, že má asi softwarový problém s notebookem a snažil se ho popsat stylem „no jak tam máte takový to tlačítko, tak když tam kliknu tak mi to pak po zapnutí vyskočí vpravo nějaký upozornění a říká to abych odinstaloval ten psací program…tak jestli mi můžete poradit…“. Na mou připomínku, že je jeho problém dost obecně popsán a bylo by lepší kdyby ten notebook donesl aby se na něj mrknul technik, utekl a ve dveřích poznamenal „hned jsem zpět“.

Došel asi po půl hodině i s notebookem, technik se na to mrknul, problém odstanil a borec mě úplně odrovnal „jééé tak to je super a že jste tak ochotní tak tady máte čokoládu“ ?!?!?!

Stál jsem tam jak kůl v plotě a nebyl jsem schopen nic říct… Stejně bych mu naúčtoval asi 100 Kč, ale známej pracující ve stejném oboru mi nedávno říkal „…no jo to u nás se už servisuje za čokoládu…ale musí být alespoň studentská :-)“, něco jsem mu odvětil ve stylu jj to tam u vás na malým městě… ALE ONO TO UŽ DOŠLO I SEM. Žádní vetřelci, ale čokolády útočí – dávejte si bacha.

Po další půl hodince přišel už náš stálý zákazník PAN SIEMENS. Jedná se o zákazníka, kvůli kterému jsme museli navýšit počet osvěžovačů vzduchu (sice nemáme na psyca), ale ten zákazník vždycky vtrhne na prodejnu, strašně smrdí, když otevře hubu tak kdybych jedl tvargle + nivu + cibuli tak na něj nemám a VŽDY je jeho dotaz „Prosím vás můžete mi přečíst smsku já tomu nerozumím“. Už si z toho děláme srandu. Když tady byl naposledy tak jsem mu ze srandy naúčtoval 50 Kč a měsíc se neobjevil :). Pade stejně nezaplatil, ale o to nešlo. Dnes měl trochu jinej dotaz. Někdo mu poslal v sms telefonní číslo ať  na něj zavolá, tak jestli mu to nepřepíšu na papírek… Sranda hned po ránu 😀

To jen pro zasmátí…

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "ČOKOLÁDY ÚTOČÍ DEJTE SI POZOR!"

Zanechte komentář