Duchna vs. VÝPRODEJ

Obával jsem se, že dnešek bude bez příspěvku, ale vždy se najde nějakej exot kterej alespoň pobaví.

Už to bude asi půl roku co jsem přemýšlel jak naložím se zbožím, které mám na prodejně dost dlouho a jen leží ladem. Často jsem jezdil autem kolem kšeftílů s nápisama „VŠE ZA 25 Kč“ tak mě napadlo, že bych mohl do prodejny za okno dát nějakej koš kam dám zbylé zboží a napíšu na něj „VÝPRODEJ“.

CHYBA LÁVKY!!!

Když se v techto boxech začali prohrabovat studentíci, řikal jsem si ok. Když se v něm začali prohrabovat důchodci, říkal jsem si ok, mají na to čas tak ať se hrabou, občas si třeba koupí nějakou baterku na starej foun nebo podobně. Ale když se v těch boxech začali prohrabovat podle vzhledu normální zákazníci i ti co chodí často nakupovat, řekl jsem si a sakra.

No a co se stalo dneska? Bylo něco kolem páté a přes kameru vidím jak se do prodejny šine důchodce. (hmm to zase bude super kšeft nebo si chce jen pokecat)
Před dveřma se zasekl a jak šel se dvěma hůlkama pomalu a spatřil za oknem nápis „VÝPRODEJ“ tak se otočil a šel přes okno zkoumat co tam je.
Asi po čtvrt hodině se sebral a vešel dovnitř. Žádný dobrý den nebo alespoň bů vole, nic.  Samozřejmě nejdřív k výprodeji. A začalo to. Pět minut se v tom přehraboval až asi našel co hledal. Vytáhl z koše na kterým je napsaný asi písmem s velikostí 150 „VÝPRODEJ VŠE ZA 40,-“ obal na mobil. A nasměroval si to k pultu. Něco dlouho lovil v kapse. Vytáhl deset korun, neřekl ani jdi do hajzlu a šel pryč. Nasralo mě, že neumí číst, že neumí ani pozdravit a podobně, tak jsem mu řekl:

J: Pane, ale to pouzdro stojí 40 korun.
Z: No, ale venku máte napsaný 10 korun! (to říkal za pochodu z prodejny)
J: Omlouvám se pane, ale je tam opravdu napsáno 40 korun.
Z: Ne není!
J: (Jsem se už fakt nasral z té jeho ignorance, šel jsem k tomu boxu a otočil mu ho)
Z: (Na hůlce se otočil, dobelhal se k pultu, pouzdro položil na pult, sbalil 10 kaček a šel pryč)
J: (byl jsem fakt u vytržení a řekl jsem si, že mi to za to nestojí tak jsem mu řekl) Jestli se Vám pane tak moc líbí a nutně ho potřebujete, tak je za 10 korun vaše.
Z: (borec se fakt otočil, zase neřekl ani bů, sbalil pouzdro, vysolil 10 kaček a šel pryč)

(a teď si zahraju na Pawlowskou) Z toho plyne ponaučení: PŘÍŠTĚ SE VYSER TOME NA DŮCHODCE, PROTOŽE TO JSOU ZMETCI NEVDĚČNÍ!

Jde o prd, ale jen z principu mě to nasralo! (i pobavilo zároveň 😀 )

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Duchna vs. VÝPRODEJ"

Zanechte komentář