Já jsem tvoje chytrá matka, dcero

Je to asi tak dva roky, když mě máma požádala ať jí vyplním dotazník na lide.cz aby si mohla založit spolužáky. Jsem poslušná dcera a tak si sednu k dříve otcovu pc (teď to pc leží někde na skladišti) a začnu vyťukávat tehdy ještě docela pomalu, údaje o mojí mámě. Každou chvíli do mě reje, co jsem to napsala: „A takhle se to nepíše, ne takhle ne, tohle tam nepiš“. Pomalu ztrácím nervy, protože ona počítačům prostě fakt nerozumí a ohledně pár údajů jak na občanku tak to s ní taky bylo k nevydržení.

Konečně jsme vyřešily problém lidé a teď jdeme na problém spolužáci. Vyplňuju to „stejné“ znovu a znovu buzerace. Hotovo, konečně. Když se zvednu a odejdu na chodbu směrem ke svému pc zakřičí na mě ať se rychle vrátím. To už mi škubalo v obočí a řeknu „Co je?“

Máma po mně střelí ošklivým pohledem a praví: „Co si to dovoluješ? Já nemám IQ 0!“

Zamrkám a sednu si znovu k pc. Po pár vteřinách se neudržím a rozřechtám se. Moje máma totiž asi vůbec neumí číst. Žádné IQ 0 ale ICQ 0 a ta 0 se tam ještě mile napíše sama. Jak znám mojí mámu ani jsem nečekala, že se mi omluví, vysvětlila jsem jí, že tohle není IQ ale ICQ a že ICQ nemá tak je tam napsaná 0. Toho vysvětlování bylo víc.

P.S.: Už nikdy jsem jí s vyplňováním nepomohla, tohle si slízla sestra s tátou 🙂

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Já jsem tvoje chytrá matka, dcero"

Zanechte komentář