Nudné léto

Zdravíčko vespolek. Tak buď bylo léto opravdu parné a lidi vypadli k vodě, nebo nám rapidně ubylo debilů. Většinou chodí vzdělaní (nebo aspoň mírně informovaní) lidé nebo radši dojdou ve třech – čtyřech a nějak se doplňují. Takže se nedivte, ale opravdu za poslední dobu nebylo o čem psát.

Jeden kousek se však podařil. Chodí sem pravidelně jeden pán zkopírovat 2 stránky a má k tomu vždy tolik připomínek, že než člověk vyjede (rozuměj vytiskne) to, co on opravdu chce, tak půlhoďka v hajzlu a kvůli vydělaným 4 Kč včetně DPH to už pomalu nemá ani význam řešit. No, nedávno došel, připravené nějaké naskenované ruské slovíčka a drmolil jak to chce naskládat na A4 atd., blabla. Nic, vyjel jsem 4 kusy a říkám 12 Kč. Borec vzal ceník a tam viděl cenu 2,6 za kus. Začal mě osočovat, že ho chci okrást a proč mu nedám cenu jaká je v ceníku. Nějak jsem byl už unavený z celého týdne bez potřeby řešit tohle individuum a tak jsem řekl kolegyni, ať mu vrátí ty dvě koruny. Borec muchlajíc ceník odešel a vypadal značně nespokojen.

Druhý den došel znova, že by chtěl něco tisknout. Po chvilce domlouvání se vrátil k včerejšímu dni, že by to chtěl uvést na pravou míru. Já rozdělanou práci a plný myšlenek mu říkám, že buďto chce něco tisknout nebo s něčím poradit, tak mu rád posloužím, ale jestli chce konverzovat o haléřoch, tak ať dojde po pracovní době.

Nic. Sifon. Stál a pořád jel svoje, že tak to nenechá, že zavolá čojku a bůhví co. Mno, ideální chvíle pro to, abych milého malého poprosil aby odešel. Opět nic. Zaseknutný gramofon na pasáži o okrádání zákazníků nabíral dokonce na hlasitosti. Normálně jsem byl donucen vstát ze židle, pohrozit pánovi a musel jsem ho vykázat ze dveří. On se ale nedal a mezi dveřma pořád hnětl srance o okrádání, času, čojce, přístupu a co já vím čím dalším. Vzal sem telefon a říkám že volám PČR jestli neodejde sám. Prý nikam nejde a že si na ně počká. Tak jsem mu už sprostě řekl ať vypadne, že v této firmě již není vítán. V tom se roztřásl a začal utíkat pryč.

Udělal jsem dobře? 🙂

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Nudné léto"

Zanechte komentář