Service manual

Zdravíčko přátelé. Nechutné počasí venku mě opět donutilo sednout k pc a napsat příspěvek. Tentokrát o pořizování service manuálu od společnosti Acer.

Měl jsem tady na opravu notebook Travelmate 4670, s vadným LAN konektorem a už hodně dobře po záruce. Zákazník chtěl zjistit jestli není uvolněný, že to nechce posílat do servisu, že kdoví co to bude stát atd.. Není problém, mrknu na to a dám vědět. Tento noťas jsem ještě neservisoval, takže jsem na youtube hledal nějaké „disassembly manuály“. Nic moc, tak jsem zkusil druhou variantu – zavolat na Acer přímo a vyptat to přímo od nich.

Já: „Dobrý den, ***** **** u telefonu, firma *****, jsme Vaším servisním partnerem, chci se zeptat, zda-li je možné zaslat service manual pro Travelmate 4670.

Servis: „Dobrý den, ***** **** u telefonu. To nepůjde, pouze jediná firma v České republice má právo na servis notebooků a stejně se jedná o interní dokument firmy. Takže bohužel se omlouvám, ale nemůžu sloužit.“

Ještě jsem zkusil nějaké triky, ale nic, pan na drátě prostě nešel zlomit a já sem musel na web. Po chvilce hledání jsem se proklikal na stránky nějakého ruského repair centra a voilá – service manuál nalezen. Luxusní pdfko s kompletním manuálem k noťasu.

Nedalo mě to a pánovi z Aceru sem to poslal do mailu, ať si ty „interní dokumenty“ trošku víc hlídají. Přišla mi strohá odpověď:

„Dobrý den,

já věděl, že si poradíte. 🙂

***** ****

Hezký den“

Jinak kdo má nějaký Acer po záruce a chtěl by se podívat na vnitřnosti a chtěl mít jistotu, že to zas dá dohromady aniž by mu zůstalo nejaké kurvítko, tak zde přikládám odkaz.

http://www.azbooki.ru/literatura.php?name=instrukcii-po-razborke-noutbukov-acer.txt

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Service manual"

Zanechte komentář