Šmejdská baterka z Číny

Vcelku nudný podzimní odpoledne úplně rozbil nějakej děda, kterej mi ve velkým rozčilení vtrhnul na prodejnu.

D: Brej, pani, ňákou baterku tady do toho stroje potřebuju. Ale nechci nic z číny, to na mně nezkoušejte, to jsou hrozný šmejdy.

Neměla jsem chuť se hádat, stejně s tímhle druhem lidí to nemá cenu, tak jsem jen přikyvovala a hledala v regálu ten správnej typ. Byla to nějaká Nokie ve stylu 3310, už teď přesně nevím. A děda pokračoval.

D: Jsem ten telefon dostal, vite, no jako slouží dobře, až na tu baterku. Sem se schválně koukal odkad je, a jak jsem to našel, tak to bylo jasný. Zmetek jeden čínskej. To vám řikám, to mi vůbec neukazujte, takovýhle nějaký. No ono už to blbne dýl, Pepa už mně kolikrát řikal když spolu voláme že mu to tam pípá.

Ehm..?

J: Teď vám asi nerozumím, když s někým telefonujete, tak to té druhé straně pípá?

D: No dyť vám to povidám, pani. Prostě Pepa, von tomu rozumí vite, né jak já, mi řikal Franto, máš nějakou špatnou baterku, každou chvilu mi to do toho hovoru pípá.

Začínalo mi to být fakt divný.

J: Takže se vám to při hovoru velmi rychle vybíjí, ano? No, pokud jste baterku ještě neměnil, tak se nedivím.

D: Něměnil. No, já nijak extra nevolám, vite.. tak třikrát čtyřikrát tejdně, no, někdy víc. A vydrží mi to maximálně čtrnáct dní, aušus jeden! A teď eště to pípání u Pepy. Si řikám, to už je moc.

To jsem si taky říkala, měla jsem co dělat abych nevybuchla smíchy 😀 Šmejd jeden čínskej, co po osmi letech vydrží jen dva týdny:D A nejlepší bylo že dědek se ještě hádal když jsem se mu snažila vysvětlit že není možný aby tomu s kým volá pípalo při hovoru z toho důvodu, že on má slabou baterku.. ale – Pepa to řikal, přece ! 😀

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Šmejdská baterka z Číny"

Zanechte komentář