Vaše, naše …

AppleMark

Snad mě tady mnozí neukamenujete tím, že sem se rozhodl vytvořit příspěvek ze zajímavých komentářů 🙂

Takže jde o zážitky z komentářů..

Dotaz od zákazníka:
„Dobrý den, co mám dělat.
Nový PC Skype jde PC nelze připojit.V PC Windows 7 ošklivé jinak
jsem používal XP prof. nádhera.Můžete poradit?
Děkuji a zdravím ***“

ono jde hlavně o to že prodavačům jde o prachy 2x1gb ram moduly jsou přeci jen dražší než 1x2gb 😉

Trošku hnusoty:
Do bejvalý práce k nám jednou přinesl docela dobře vypadající maník (=žádnej houmlesák aby bylo jasno) sluchátka a že mu to špatně hraje. No tak jsme to přijmuli a nikoho nenapadlo se podívat dovnitř (in eary). Za chvíli jen technikův řev. No, nefungovalo to kvůli tomu, že tam byly normálně krystaly špíny z uší. Takže pozáruční vyčistění v rámci záruky a bylo. Ale ten pohled.. v životě to nezapomenu, nikdy

Trošku hrozby:
Jednou došel nějakej voják (asi nějaká hodnost) a s klidným svědomím řekl, že nám to tady vypálí do základů. Tak jsem ho v klidu požádal ať to zopakuje a poprosil ho aby uvedl i své jméno a nejlépe i adresu, že ten kamerovej systém nemá moc citlivej mikrofon, aby tomu policajti rozumněli. Tak se koukl, že na něj míří 3 kamery, sklopil uši a odešel.

Jednou zase mě chtěl borec natáhnou, když jsem mu vysvětloval, že požadoval microSD a opravdu to nenarve do slotu pro M2 kartu a že rozdělanej blistr nemůžu (ani nechci) vzít zpět. Jenomže po naklonění se přes pult jsem si stoupnul a bratr vedle sundal brýle. Borec seskočil dolů mrsknul po mě paměťovku a odseknul, že ať si jí strčím do… tak jsem mu poděkoval a sedl si zpět. (kdo mě a bratra zná tak ví, že nejsme drobečci 🙂 )

No a další storka byl týpek, který přišel, dva metry výška, dva metry šířka hrudi a asi tak dva kilometry okolo bicáků. S odbarvenou pipinou. Přišel a že telefon co koupil před třema měsícema „nemá zvuk“. Na dotaz co to znamená řekl že ho volající neslyší a že nefunguje reproduktor. Tak říkám že asi mikrofon. No ten pohled 😀 A on „jaké navrhujete řešení“. Já že to přijmu do reklamace a standardně do 30 dnů. A on na to že má právo na vrácení peněz. Říkám že nemá. On že má. Já říkám že nemá, ale že jsem jen prodavač a že pokud mi řekne paragraf, zavolám nadřízenému a milerád vrátím peníze. To byla první potupa před pipinou. A on že alespoň má právo na zápujční telefon ve stejné hodnotě, jako jeho manažerský. Říkám že nemá takové právo. On že ano. A já opět to samé. Chvíle ticha, koukáme na sebe. A najednou on na mě ať na něj přestanu čumět, jinak na mě skočí přes pult a že prej deset let dělá judo. Tak v tomto případě bych asi určitě šanci neměl a tak jsem stáhnul ocas. A tak říkám že nemusí vyhrožovat, že mu přeci telefon rád vezmu. A on na to, že si bude stěžovat výrobci a ať mu dám číslo na výrobce. Opáčil jsem, že jestli to chce do Číny nebo Malajsie. A on ať si nedělám prdel, na což jsem odpověděl že před chvílí mi řekl že chce číslo na výrobce a že já si z něj prdel nedělám. No, abych to dokončil, chtěl po mě moje jméno, což jsem mu nedal. A on opět že jsem povinnen mu sdělit svoje jméno. A já na to že nejsem a už jsem mu tisknul že opravdu nejsem. Začal vytahovat mobil a že mě vyfotí. A já na to že jakmile na mě mobil bez mého souhlasu jen namíří, volám policii a zároveň předám kamerový záznam s tím že mi vyhrožuje. Teda, nikdy jste neviděli dvou metrovou horu svalů takhle zblednout. Dopadlo to tak, že borec odešel s pipinou pryč a bylo po srandě.

Reklamace:
popis závady zákazníkem „Nefunguje LCD“. Telefon jde do servisu, v servisu opraví, zákoš přijde. A typická otázka je „co tomu bylo?“. Odpovídám že „nefungoval LCD displej“

Kolega volal, poté, co jsem mu instaloval Thunderbird – „ty vole, ten tvůj pták je úplně na hovno“. Chvilku jsem nevěděl, co mám na to říct :-).

 

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Vaše, naše …"

Zanechte komentář