Zápisník I. – Týden v háji aneb počítačová fata morgána

Calendar dates from monday to sunday

Děsil jsem se toho, že bych mohl prožít týden v práci bez návštěvy nejakého mega blbce a je to tady. Jasně, vím, že to není možný, ale opravdu od pondělí do dneška jsem nezaznamenal, žádnýho mega kreténa. Jsem z toho až nesvůj. Je pravda, že jsem dost nachcípanej, takže se snažím všechno řešit s klidem, ale stejně. Je to prostě divný.

Je sice pouze čtvrtek ráno a někdo třeba překvapí, no uvidím.

V úterý jsem viděl počítačovou fata morgánu!
Do kšeftu přišla fakt moc hezká slečna tak kolem 25 let (ještě s kamarádkou 😉 ) a nechápal jsem. Hodila do placu pár dotazů, tak jsem se s ní zapovídal. ONA FAKT PRACUJE NĚKDE JAKO SPRÁVCE IT!  No jasně na této pozici znám pár lidí, kteří jen vědí jak zapnout nebo restartovat kompl, ale valila takový kódy na mě, že jsem stál jak opařenej debil.

Prostě baba na pokec a nebudu se bát, že bych si nepokecal nebo že bych nahodil trapnou kompjůtrovou tématiku a ona se bude nudit. Sjel jsem ji očima raději vícekrát jestli se  mi nezdála, ale fakt ne. To by bylo, žádný co ráda posloucháš, co máš ráda za filmy, jaký víno apod…, ale na jakým systému děláš nejraději, která distribuce Linuxu si myslíš, že je lepší, nahodil bych téma o rozlousknutí nějakého drsného řešení problému v .NET a podobně….

…achjo zapomněl jsem si vzít alespoň mailovku…třeba si dojde nechat něco opravit…

asi jsem se zamiloval….

Doufám, že to nečte moje čerstvá manželka 😀 asi bych si už nenapsal maila bez dozoru 😉

Sdílením, nám pomůžeš... Díky
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on VKShare on Yummly

Přidej komentář jako první k "Zápisník I. – Týden v háji aneb počítačová fata morgána"

Zanechte komentář